Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

putty

Putty یک نرم افزار رایگان open surce برای محیط windows  می باشد که با استفاده از آن میتوانیم به یک server راه دور که با پلتفرم Unix می باشد و از طریق درگاه های Raw و RLogin،telnet،SSH متصل شویم .

متاسفانه مشاهده شده است که در بسیاری از موارد به دلیل مشکلات اینترنتی ،پورتهای پیش فرض این سیستم دچار اختلال شده و امکان برقرراری اتصال به سرور وجود ندارد که توصیه ما به دوستان این است که از پورتهای جایگزین و غیر استاندارد برای این مسئله استفاده نمایند که برای آموزش نحوه جایگزین کردن پورتهای غیر استاندارد به جای پورتهای استاندارد میتوانید به آموزش تغییر پورت مراجعه نمائید.

به منظور کار با این برنامه به روش زیر عمل می کنیم :

1- در ابتدا نرم افزار را در اینترنت پیدا کرده و آن را دانلود نمائید .دانلود برنامه Putty

2- برنامه فوق را اجرا نموده تا شکل زیر برای شما نمایان شود .در برنامه فوق در بخش آدرس ،IP سرور خود را وارد نموده و سپس نوع اتصال خود را به همراه پورت آن مشخص نمائید.به طور مثال برای اتصال از طریق درگاه ssh بصورت پیش فرض از پورت  22 بایستی استفاده کنیم و در انتها روی open کلیک می کنیم .

 

put1

 

2- حال در صورت عدم وجود اشکال در نحوه اتصال به سرور ،پنجره زیر برای شما باز شده و از شما کلمه کاربری و رمز پرسیده می شود . کافیست کلمه کاربری خود را که در سیستم های بر پایه یونیکس Root می باشد را به همراهکلمه رمز خود وارد نمائید .

 

put2

 

3- در صورت درست بودن کلمه کاربری و رمز ، سرور اجازه دسترسی را به شما خواهد داد،شما میتوانید از این لحظه به بعد بر روی سرور خود کار نمائید

 

put3

این مطلب را برای دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn