مهندس حسن رئیسی  کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات مشاور رسمی و مورد تائید نظام صنفی رایانه ای استان تهران  کارشناس رسمی و مورد تائید شرکت مایکروسافت  دارای مجوز احراز صلاحیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای  عضو انجمن انفورماتیک ایران عضو انجمن کامپیوتر ایران بیش از 25 سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات  جهت مشاوره و عقد قرارداد با من تماس حاصل فرمایید. Info@raeissi.com  - 09128885963

آموزش های میکروتیک

mikrotik-logo

با سلام خدمت شما دوستان ،همکار و بازدید کنندگان عزیز که علاقه مند به فراگیری مباحث شبکه و امنیت شبکه و امنیت اطلاعات هستید .

همانطور که برخی از دوستان مطلع هستند از عمر این سایت چند سالی می گذرد و در این مدت تمام تلاش من بر این بوده است که بتوانم کمکی به دوستان و همکاران خودم که در این حوزه فعالیت دارند داشته باشم .

خوشحال هستم که توانستم در این مدت کمک حال خیلی از همکاران باشم و مشکلاتشان را از طریق آموزش های مندرج در سایت ،ایمیل و حتی بصورت تلفنی مرتفع کنم .

پیرو درخواستهای برخی از دوستان و مذاکراتی که با شرکت نوران ( نماینده میکروتیک در ایران ) داشته ام ،از این به بعد با همکاری که با  تیم آموزش شرکت نوران  آغاز نموده ام ،شما شاهد درج مجموعه مقالاتی قوی در خصوص مباحث آموزشهای روتربردهای میکروتیک خواهید بود .

امید وارم که این مجموعه آموزشها همانند دیگر آموزش های سایت به دوستان کمک شایانی کند .

خوشحال خواهم شد که در این خصوص نظرات شما دوستان را نیز بدانم .

به امید موفقیت تمام بچه های ایران زمین

رئیسی

در صورت مفید بودن این مقاله ،آن را به اشتراک بگذارید .

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *